Teksty na stronę firmową

Twoje miejsce w sieci skrojone na miarę

Dobra opowieść o firmie to pierwsza rzecz, która pozwoli Ci zbudować pozytywne relacje z Twoim klientem. Znając firmę, jej właściciela i misję, klient czuje zmniejszający się dystans i podświadomie zaczyna kiełkować sympatia i przywiązanie do marki. Czy treści na Twojej stronie firmowej naprawdę muszą być najlepsze z możliwych? TAK!

1. Zrób dobre pierwsze wrażenie

Tak jest w życiu, tak też jest w sieci. Czy wiesz, że pierwsze 3 sekundy decydują, czy odwiedzający zostanie, czy opuści Twoją witrynę? Dlatego twoja strona www musi być dopieszczona pod każdym względem – świetne, ciekawe, konkretne teksty, dane kontaktowe w widocznym miejscu, atrakcyjne zdjęcia i grafiki. Zadbaj, aby te 3 sekundy zamieniły się w trwałą i piękną relację. Ja Ci w tym pomogę!

2. Opowiedz o swoich produktach

Własna strona internetowa to najlepsze miejsce, aby uświadomić klienta, że Twoje produkty są najlepsze, a usługi najwyższej jakości. Pokaż mocne strony, uwypuklij korzyści, podkreśl unikalne cechy – spraw, aby klienci zakochali się w Twojej ofercie.

3. Zbliż się do klienta

Barwny, sugestywny opis firmy utrzymany w klimacie storytellingu to doskonały sposób na budowanie relacji z klientem. Pozwól mu się poznać i wytłumacz, co jest niepowtarzalnego w Twoich produktach i usługach.

 

_____________________________________________________________________________

CENNIK TEKSTÓW NA STRONĘ WWW – każde zamówienie to inna historia, inne potrzeby i oczekiwania. Dlatego z chęcią przygotują wycenę, gdy poznam szczegóły współpracy. Napisz, na czym Ci zależy a przygotuję dla Ciebie indywidualną ofertę:

kontakt@agnieszkabanasiak.pl