E-booki

Dziel się swoją wiedzą

Dobry e-book to użyteczne informacje wychodzące poza niewielkie ramy artykułu. To skuteczne narzędzie pozwoli Ci dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. W każdej branży istnieje możliwość opracowania niezwykle praktycznych treści, które będą z chęcią udostępniane przez użytkowników. Chcesz przykłady? Dentysta oferuje swoim obecnym i potencjalnym pacjentom e-book jak dbać o higienę jamy ustnej dzieci i zachęcić je do mycia zębów (np. poprzez pomysłowe zabawy i wierszyki). Dietetyk udostępni e-book zawierający przepisy na zdrowe słodycze, które możemy przygotować samodzielnie w domu (do tego lista zakupów i szacunkowa kaloryczność łakoci). Niezależnie od branży pomogę Ci opracować użyteczny e-book, który pokochają Twoi przyszli klienci.

1. Rozwiązuj problemy klientów

Dobry e-book zaspakaja jedną z ważniejszych potrzeb klientów: ułatwia im życie i likwiduje problemy. Z moją pomocą dostarczysz swoim czytelnikom i klientom merytoryczny majstersztyk, za który cię pokochają. E-book może podejmować ciekawostki z Twojej branży, treści poradnikowe, case study i co tylko uznasz za wartościowe dla Twoich odbiorców.

2. Pokaż, że jesteś profesjonalistą

Opowiedz o temacie związanym z Twoją branżą, wykaż się dogłębną wiedzą, a klienci zaczną cię postrzegać jako profesjonalistę i eksperta z danego tematu. Dąż do tego, aby to klienci znajdowali Ciebie, a nie Ty klientów. Jedną ze skuteczniejszych dróg ku takiej pozycji w branży jest wykreowanie siebie jako osoby kompetentnej i eksperckiej.

3. Nawiąż relacje z odbiorcami

Udostępniając wartościowy e-book, który odpowiada na wiele pytań i wątpliwości klientów, pokazujesz im, że jesteś fachowym doradcą, który dba o swoich klientów i oferuje im najwyższej jakości usługi. Klienci docenią, że oferujesz im coś więcej niż konkurencja.

 

_____________________________________________________________________________

CENNIK E-BOOKÓW – każde zamówienie to inna historia, inne potrzeby i oczekiwania. Dlatego z chęcią przygotują wycenę, gdy poznam szczegóły współpracy. Napisz, na czym Ci zależy a przygotuję dla Ciebie indywidualną ofertę:

kontakt@agnieszkabanasiak.pl